Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.04.2013, 12:07   #35
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
hmm coś się mi wydaje że Verbatimy DL MKM 03 są dwie wersje standardowo gorsze i lepsze

tj. te gorsze mają wyraźnie gorszą drugą warstwę i widać przeskok bardzo dobrze

mimo wszystko i tak są najlepszym obecnie wyborem na rynku DL można powiedzieć jednym któremu można ufać

ten twój NEC to jak mój Pioneer 112L rarytas do wypalania DL.

z racji że mam w pełni odblokowany FW. to najlepsze efekty są przy x6 testowałem od 2,4x, 4x, 6x, 8x, i nawet 10x
Są nawet trzy wersje a były czteryMKM003 Singapur ciągle taśma Verbatima ,MKM003 od MBI India ,MKM 003 od CMC Tajwan ,a był jeszcze MKM003 Lightscribe od CMC Tajwan ale z innej fabryki i inny -wszystkie one się różnią -a najsłabszy jest od CMC Tajwan tyle że Lightscribe nigdy nie miałem więc mogę trzy dziś dostępne porównać .
Zresztą taka sama sytuacja jest w Verbatinie DVD+R MCC004 -japoński TayioYuden,indyjski MBI,tajwański Pro-Disc ,CMC,-- chiński od CMC iLightscribe do CMC Tajwan ale inny od zwykłego .
Poznać możemy po etykiecie i kodach hub code ,stamper code .

I każdy z nich inaczej się pali mimo takich samych strategii zapisu
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post