Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.04.2013, 21:53   #24
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,372
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Nie chce mi się sprawdzać, weryfikować i omijać pułapki zastawione przez redaktorów.
To nawet zwykle nie są redaktorzy, tylko "specjaliści" mający za zadanie zwiększać poczytność newsów. Nieraz widziałem, że na stronie pojawiała się nowa informacja z rzeczowym tytułem jasno mówiącym o czym będzie dalej, a po kilkunastu minutach ten sam news miał już zupełnie inny, "sensacyjny" tytuł. To nic innego jak działanie gościa odpowiedzialnego między innymi za "atrakcyjność merytoryczną" (to znaczy - nie od strony graficznej, choć merytoryczną to też bym tego się nie odważył tak naprawdę nazwać) strony głównej.
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post