Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.04.2013, 13:12   #1
TommyCollins
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.04.2013
Posty: 2
TommyCollins zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Potrzebna porada z grami w jednym iso

Cześć,

Sprawa jest taka - jestem posiadaczem 9 gier, które znajdują się na jednym iso i jest to z pewnością utworzone za pomocą multiloadera. Problem jest taki, że po patchowaniu iso za pomocą esrpatcher'a i nagraniu na płytę gry nie chcą się włączyć (tak, wiem, temat powtarzał się wiele razy na tym forum, lecz nie było w nich odpowiedzi na mój problem), a dokładniej - odpala się menu z wyborem gry, lecz po wybraniu gry pojawiają się na ekranie kolory i obraz po tym staje się czarny i nic się nie dzieje. Od razu dodam, że wciskanie "O" przed włączeniem gry i zmienianie wersji na 1.33 nie działa (nie ma nawet takiej możliwości, by wcianąć gdziekolwiek "O"). Chciałbym to jakoś inaczej rozwiązać i mam parę pytań:

1) Czy można rozpakować te iso, dodać rozszerzenia ".ELF" do plików (np. do "SLPS_202.21"), a potem znów spakować to do iso i odpalić te elfy za pomocą uLaunchELF? Jeśli tak, to jak to zrobić - czy mam ten cały folder z plikami znów spakować do iso za pomocą jakiegoś programu czy jest to bez sensu i nie będzie działać?
Tak wygląda wypakowane .iso -> Potrzebna porada z grami w jednym iso-isowypakowane.jpg

2) Jak widać w dołączonym obrazku w folderze znajdują się pliki "SYSTEM.CNF" , "MULTILOA.ELF" i "MULTI.XML" (ten ostatni znajduje się w folderze "D"), lecz brakuje mi pliku "INSTALL.CNF" (według waszego poradnika Multiloadera). Czy dobrym pomysłem jest pobranie plików multiloadera z waszej strony i podmienienie ich (oprócz "MULTI.XML" bo wygląda, że jest dobrze skonfigurowany i nie trzeba go podmieniać), a potem spakować to spowrotem do iso? Czy może wtedy dałoby się zmienić wersję za pomocą "O"? I tu jeszcze raz prośba o pomoc w pakowaniu plików do iso

3) Innym pomysłem jest "wyciągnięcie" wszystkich gier z danego iso do osobnych plików i ponowne nagranie za pomocą multiloadera - jest to możliwe, jeśli już te gry są dziwacznie podzielone? Jeśli tak to jakim programem?

Mam nadzieję, że wszystko opisałem jasno i ktoś będzie chętny, by odpowiedzieć na te wypocinki

Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniany przez TommyCollins : 18.04.2013 o godz. 13:19
TommyCollins jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online