Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.04.2013, 11:21   #21
muzgotrzep
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 03.04.2013
Posty: 26
muzgotrzep zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
BDP-150 to lekko zmodernizowana wersja BDP140 różniąca się głównie w wyglądzie -osobiście polecam przetestowanie w sklepie płyty z regionem A na odtwarzaczu-będzie pewność jak jest .
W sklepie ten model jest zablokowany na region A, ale widziałem taką stronkę gdzie sprzedają te same modele co w sklepie, z tym że już ze ściągniętą blokadą.Z drugiej strony,tak sobie myślę,że skoro komuś udało się ściągnąć tę przeklętą blokadą regionalną, to i ja to mogę zrobić,tylko że zanim by mi się udało,to minęło by pewnie sporo czasu, bo do łatwych rzeczy to pewnie nie należy.Sprzedawcy w tym sklepie muzycznym gdzie poszukiwałem bdp-140 powiedzieli że sami chcieli by wiedzieć jak usunąć blokadę blurayoską.

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Nie słyszałem jak grają kolumny ze wzmacniaczem z tej półki cenowej więc trudno mi coś doradzić -tańsze jakie słyszałem to można powiedzieć tyle że działają i nadają się tylko jako mebel -ale po prostu idź do sklepu i posłuchaj gdzieś jak grają jeżeli Tobie pasują to bierz
Dobry pomysł.Pewnie tak zrobię.Mam taką(chyba wadę),że jak widzę wysoką cenę to odrazu wydaje mi się że to jest naprawdę dobre.
muzgotrzep jest offline   Odpowiedz cytując ten post