Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.04.2013, 12:29   #22
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez muzgotrzep Podgląd Wiadomości
W sklepie ten model jest zablokowany na region A, ale widziałem taką stronkę gdzie sprzedają te same modele co w sklepie, z tym że już ze ściągniętą blokadą.Z drugiej strony,tak sobie myślę,że skoro komuś udało się ściągnąć tę przeklętą blokadą regionalną, to i ja to mogę zrobić,tylko że zanim by mi się udało,to minęło by pewnie sporo czasu, bo do łatwych rzeczy to pewnie nie należy.Sprzedawcy w tym sklepie muzycznym gdzie poszukiwałem bdp-140 powiedzieli że sami chcieli by wiedzieć jak usunąć blokadę blurayoską.


Dobry pomysł.Pewnie tak zrobię.Mam taką(chyba wadę),że jak widzę wysoką cenę to odrazu wydaje mi się że to jest naprawdę dobre.
Podobno się da -tak przynajmniej pisze sieć poprzez odkodowanie tej funkcji poprzez kody serwisowe

Pioneer Blu-ray players 2011 - BDP-140/BDP-440/BDP-LX55/BDP-53FD can be made region free by yourself with firmware , and then you need the code to activate it... i have a bdp-440 dvd is set to 0 and i can change the region for blu ray.. manually.. as well..also when you make it region free it will also add features of hdd to play ntfs, as before could only read fat16-32..

1234 service menu
3479 Switching HDMI JTAG
3721 Enter code to activate features
5174 Cleaning Log
5175 Recording logs to USB drive
5177 Service Menu
3344mod (available only in the activated firmware) System Information / Change BD Region and DVDmod
8555 System Information
9999 Changing the resolution HDMI
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post