Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.04.2013, 17:15   #7
Lukaszenka
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.04.2013
Posty: 4
Lukaszenka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam ponownie! ta osoba zgrała tą płytkę z którą były problemy, prawdopodobnie zgrała już ją wcześniej jeszcze za pomocą scrackowanego anyDvd. Prosiłbym abyście sprawdzili ten rip, tutaj link - h ttp ://chomi kuj .p l/corte ss87/Milczenie+Owiec+-+Twarze, chodzi o to że log EAC'a pokazuje że były błędy przy zgrywaniu płytki i jakość danego tracka(track quality) wacha się pomiędzy jakoś 91% a 94%, a powinno być około 100%, moglibyścię mi powiedzieć czemu tak jest? i czy to ma jakiś wpływ na jakość dzwięku?

z góry dzięki

ps: proszę usunąć spacje z linku, nie mogłem wstawić go normalnie ponieważ abym mógł to zrobić musiałbym mieć przynajmniej 10 wiadomości.

EDIT: TUTAJ TA SAMA PŁYTKA NA SPOTIFY ht tp ://op en.spo tify.com/album/0IByDpunm cJk0Bo QtK40zt, została ona niby tam wstawiona przez wytwórnie, nie wiem czy to jest ona w wav czy mp3.......


ps: Wydaje mi się że gdzieś w 0:16 sekundzie słychać taki lekkie zniekształcenie w piosence ''Oni'' gdy wokalistka zaczyna śpiewać głosem krzykliwym, nawet w logu z EAC'a (nagranie 9 czyli piosenka ''Oni'') piszę ''Podejrzane miejsce 0:00:17''. Bardzo proszę o pomoc, ja aktualnie mam słaby sprzęt audio i ciężko mi wyłapać jakieś zniekształcenia z piosenek, ale za niedługo będę mieć lepszy sprzęcik.

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 26.04.2013 o godz. 20:22
Lukaszenka jest offline   Odpowiedz cytując ten post