Dyskusja: BitTorrent Sync
Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.04.2013, 20:56   #10
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi
Nie mogę twierdzić, że coś nie działa, jeśli tego nie znam i nie używałem. Jeśli coś takiego napisałem, to poproszę o cytat. Napisałem o swoich wątpliwościach, a to chyba wolno- nie?
Wątpliwościach? Hmmm.

Cytat:
Technologia jest fajna, ale czy nie prościej używać do synchronizacji prostszych i działających narzędzi jak SkyDrive , czy też - w ograniczonym zakresie - iCloud?
Między wierszami się to czyta tak. Lepiej sobie zainstalować coś co działa, najlepiej SkyDrive, które jest bardzo proste...

BTSync jest BANALNE i DZIAŁA. Przed momentem sprawdziłem synchronizację po LAN między Ubuntu a Windows Viśta, i wiesz co? Działa za***iście szybko, i niewidocznie dla użytkownika.

Komputerem, który udostępniał był Ubuntu. Na Windows Vista po zainstalowaniu (~700KB!!) i uruchomieniu pokazuje się okienko w którym albo wpisujemy sekret do już udostępnionego zasobu, albo tworzymy nowy. Po wpisaniu istniejącego pyta się gdzie synchronizować dane, po wybraniu się synchronizuje.

Z tego co widzę to będą wersje dla MIPS - czyli pewnie mój router będzie w stanie to odpalić
http://forum.bittorrent.com/topic/18...-build-please/



Cytat:
Napisany przez yossi
Mam wrażenie, że w wielu tematach zbyt szybko się zaperzasz, nawet, jeśłi mamy na ten temat identyczne zdanie. (a najczęściej mam takie jak Ty).
Melissę zamiast kawy może?
Zawsze tak reaguję na trollowanie.



Wracając do samej technologii. W taki sposób np. developerzy mogą udostępniać swoje builidy z Androidem, studenci dzielić się notatkami.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post