Dyskusja: BitTorrent Sync
Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.05.2013, 22:53   #15
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi
Jeżeli już musisz odnosić się do moich postów, to proszę, czytaj to, co JA napisałem i do tego się odnieś. To, co Ty sobie wyobrażasz i co TY próbujesz odnaleźć "między wierszami"to naprawdę mało mnie interesuje i wybacz - nie bedę tego komentować.
Masz coś do mnie? Zacytuj i do tego się odnieś.
Ależ czytam to co napisałeś. Z tej wypowiedzi:
Cytat:
Technologia jest fajna, ale czy nie prościej używać do synchronizacji prostszych i działających narzędzi jak SkyDrive , czy też - w ograniczonym zakresie - iCloud?
wywnioskować można tylko jedno: BTSync nie jest prosty, oraz nie działa i lepiej używać SkyDrive od MS.

Cytat:
Zacytuj proszę, gdzir to ja napisałem, że NIE jest banalne i że NIE działa
j.w

Cytat:
Rozumiem, że trollem jest każdy, kto nie wychwala pod niebiosa Twoich opinii. Nawet, jeśli ten ktoś tylko zadaje pytania bo nie zna zagadnienia i chce się czegoś dowiedzieć?
Już zrozumiałem, że od Ciebie nie dowiem sie niczego.
Z mojej strony EOT.
I zastanów się 2 razy, zanim napiszesz kolejne wyzwiska.
Ale tu nie chodzi o to że nie masz takiego samego zdania co ja. Po prostu trollujesz. Twój pierwszy post to przykład trollowania.
Oceniasz coś o czym nie masz nawet najmniejszego pojęcia - a wnioskuję to po twoim pierwszym poście w tym temacie w którym mijasz się z prawdą.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post