Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.05.2013, 05:52   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Jaki tablet kupić?

hmm.. w sumie jedyny (chyba..) temat dotyczący tabletów, w zasadzie ich nie dotyczy, ale niech będzie tutaj

Wstępnie.. ale bardzo wstępnie, myślę żeby sobie jakiś tablet sprawić. Głównie myślę o podróżach (komórka jednak - nawet smartfon - jest niezbyt wygodna, a notebook za duży) oraz ostatnio o.. sprawdzaniu notowań z giełdy (tu komórka ujdzie, ale tylko ujdzie)

Coś sobie poprzeglądałem i mimo, że na rynku jest tego zatrzęsienie to w zasadzie sensowne wydają mi się tylko trzy modele. A ponieważ brałbym pod uwagę raczej model 7'' (jeszcze się poprzyglądam w sklepie) to właściwie dwa:

- Samsung Galaxy TAB
- Apple Ipad
- (ewentualnie) Asus Transformer

Jest coś jeszcze godnego uwagi?


Druga sprawa - nie wiem, czy będę kupował w najbliższym czasie, ale gdyby, to powinienem mieć możliwość sprowadzenia czegoś ze Stanów. Sprawdziłem i różnice w cenach oczywiście są - zauważalne. Czy jest coś, na co przy sprowadzaniu trzeba by zwrócić uwagę? (jakieś inne wersje software (chyba nie), wyposażenia itp.)

W ogóle gdzie najbardziej opłaca się kupować? Widzę, że ceny w Polsce (może kwestia zbliżających się komunii) są naprawdę bardzo wysokie. Ponad 1000 zł za wersję 7'' to wydawało mi się już przeszłość, albo poziom zarezerwowany tylko dla Apple, a widzę, że to jakby standard (w Stanach zdecydowanie nie).



I tak z ciekawości - taka oferta:
http://www.ebay.pl/itm/SAMSUNG-GALAX...item4d0c36af53

Biorąc pod uwagę zastrzeżenie co do płatności (i brak komentarzy) to raczej oszustwo?




-----
EDIT

Trochę jeszcze przeglądam i może zacznę od jakiegoś tabletu budżetowego, żeby sprawdzić czy w ogóle się to u mnie sprawdzi.

Może nie będę chciał zejść aż tak 'nisko', ale 150 zł za coś takiego:
http://allegro.pl/tablet-lark-freeme...217220834.html
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 05.05.2013 o godz. 06:16
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online