Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.05.2013, 19:47   #4
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
^^ Ja przeczytałem (zresztą od tego zacząłem)

Mogłem w sumie założyć nowy i jeśli ktoś może to niech przerzuci do osobnego wątku (może być tytuł Kupno tabletu).


Co do Nexusa. Mogłem go w sumie też wymienić, bo też wydaje się z grupy tych lepszych, ale.. nie wiem czy brałbym go pod uwagę, bo jednak kojarzy mi się on z modelem w założeniu tańszym (co nie znaczy budżetowym), ale jednak u nas wcale nie jest taki tani. Wpisując na Allegro trudno o oferty poniżej 1000 zł. To jednak dużo...

Natomiast bateria to fakt - jeśli nie zdecyduję się na próbę na jakiś model za 200-300 zł (bo tu trudno dużo wymagać) to to jest istotny parametr i chciałbym - nawet kosztem dużej wydajności - aby czas pracy na baterii był możliwie długi (a przynajmniej akceptowalny).


@ Kris - możesz napisać jaki model Ainola wziąłeś? Widziałem, że jest przynajmniej kilka specyfikacji. Ta z procesorem 1,2 wydaje się trochę ryzykowna (chociaż gry mnie nie interesują), ale już te dwurdzeniowy 1,5 wygląda zupełnie sensownie.

I ewentualnie jak właśnie wygląda kwestia wytrzymałości baterii.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post