Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.05.2013, 12:30   #8
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Poczekam poczekam w takim razie - okres komunijny to rzeczywiście bezsensowny czas na tego typu zakupy. Chyba, żeby faktycznie coś zamawiał ze Stanów, ale to też jeszcze przynajmniej z miesiąc.

Ten Nexus zaczyna mi się podobać. Sam nie wiem czemu od początku tak go trochę skreśliłem - na pewno przeczytałem jakąś średnio pochlebną opinię i stwierdziłem, że to jednak nie jest półka Galaxy Tab czy Ipada. A widać niekoniecznie.

W tej recenzji wyżej iPad faktycznie słabo wypada. Zresztą tu też już jakiś czas temu czytałem opinię, że szybko pojawi się nowa wersja - już bez tych wad poprzednika. Zobaczymy. W każdym razie nie przekreślam go bo tak jak zwolennikiem produktów tej firmy nie jestem, tak akurat tablet jakoś mi się w ich 'ekosystem' wpisuje. Zobaczę.


Przejdę się po sklepach i zobaczę, jak te tablety na żywo się zachowują. Ten Ainol Crystal też wygląda zupełnie przyzwoicie i jeśli bateria nie jest zła, to może nie potrzeba mi nic lepszego. Pooglądam i zobaczę
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post