Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.05.2013, 21:30   #27
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Można złe słowo powiedzieć, ale z sensem. A nie że iOS wymaga GPU bo takie ma. Ferrari też gówno, potrzebuje mocnego silnika żeby pojechać.
Co do 4:3 i 16:9 to nie ma żadnej fizycznej możliwości, aby 16:9 było wygodniejsze. Po prostu ma mniejszą powierzchnię, a to powierzchnia się liczy - fizyki nie oszukasz.
Poza tym postawione pionowo jest wnerwiająco chude. Może ktoś lubi - ja nie.

W Androidzie długość animacji jest regulowana w ustawieniach, ale i tak teoria o złudzeniu poprzez długość jest mooooocno naciągana.

I nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby otwierał mi się zawsze tylko domyślny klient poczty, jeżeli tylko jest on dopracowany i w pełni funkcjonalny, a nie taki chłam-kastrat jak domyślny klient na Androidzie.
Takie ocenianie z góry "bo nie moge tego i tamtego" nie ma sensu. Coś jest nie tak z safari? Źle strony pokazuje, a może Google blokuje dostęp do Youtube jak w przypadku IE na WP?
Jeżeli aplikacje dostarczane z iOS są chłamiaste to faktycznie masz całkowitą rację, jednak tego jeszcze nie wiemy.

Też nie jestem fanem iOS, ale sorry nie każdy potrzebuje jakiegoś tam systemu plików. Jego brak dla większości ludzi będzie zaletą.
Co by nie mówić obrazy w "kolekcji obrazów" są zdecydowanie łatwiejsze do pojęcia niż /sdcard/DCIM rwxrwrwx user group blablabla, dwa chmody trzy fikołki abrakadabra
I nie ma głupich pytań 'gdzie do cholery nagrałem ten plik?".

Troche się rozpisałem, ale zmierzam do tego, że nie każdy system musi być taki sam i konieczne podobny do Androida, bo inaczej będzie gorszy.
Zadania można realizować na wiele sposobów.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 08.05.2013 o godz. 21:54
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post