Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.05.2013, 18:44   #31
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Oczywiście przesadzam, ale nie jest troche tak? Gdyby Andrzejowi bardziej sposobał się Nexus założe się, że byłby tylko okrzyk zgody i wzajemnej adoracji.
Nie rozumiem jak można kwestionować czyjeś subiektywne odczucia. Forum to nie egzamin. Andrzejj nie musi udowadniać dlaczego coś mu się bardziej podoba.
Oczywiście, że przesadzasz, choć czasem czytając niektóre posty muszę przyznać Ci rację. Wniosek jednak skądinąd słuszny. Jeśli sobie teoretyzujemy na temat parametrów, to możemy mówić, że lepsze jest to, czy tamto. Natomiast jeśli Andrzej poszedł do sklepu, wziął do ręki jeden i drugi tablet i stwierdził, że lepiej się czuje z iPadem - to jest to najważniejsze, a nie to, że w każdej recenzji lepszy jest drugi, bo w końcu to on będzie z niego korzystał.

Pisałem już o tym - mi się sprzęt Apple'a podoba pod względem designu, wykonania, materiałów. Nie kupię go nigdy, bo nie mam zamiaru walczyć z zamkniętym systemem, nie zwykłem też ponad dwukrotnie przepłacać za logo producenta, ale doceniam ich pracę. Jeśli komuś nie przeszkadza powyższe, to na pewno warto w to wejść.

Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Można złe słowo powiedzieć, ale z sensem. A nie że iOS wymaga GPU bo takie ma. Ferrari też gówno, potrzebuje mocnego silnika żeby pojechać.
Co do 4:3 i 16:9 to nie ma żadnej fizycznej możliwości, aby 16:9 było wygodniejsze. Po prostu ma mniejszą powierzchnię, a to powierzchnia się liczy - fizyki nie oszukasz.
Hmm, ale z tym to się już nie mogę zgodzić... Jeśli ktoś chce, by inni pisali z sensem, to sam powinien zaświecić przykładem... Owszem, 4:3 ma ok 11% większą powierzchnię od ekranu 16:9 o tej samej przekątnej. Ale na ekranie o rozdziałce 1280x800 masz jednak więcej informacji niż na 1024x768 mimo, że 4:3 i w dodatku prawie o cal większa przekątna. Można dyskutować, czy taka ilość informacji jest jeszcze czytelna na takim ekranie, ale jest jej więcej... fizyki nie oszukasz...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online