Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.05.2013, 13:28   #39
Y2J
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Y2J
 
Data rejestracji: 31.01.2013
Posty: 155
Y2J zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zaglądam co jakiś czas, śledzę z ciekawością i trzymam kciuki chociaż i tak wiem już że PSIO nie kupię. Po prostu nie ma pod co już podpiąć dzisiaj tego PSX'a, ostatnio testowałem na moim LCD przez kabel RGB - kolory fajne ale pikseloza straszy. Suikoden II wyglądał całkiem dobrze, jedynie portrety troszkę rozpikselowane ale już taki Resident Evil 3 naprawdę słabiutko - szczególnie tła - i obniżenie ostrości do 0 nic tu nie pomaga. Nie mam też zamiaru obstawiać pokoju jakimś wielkim starym CRT, to już dla mnie przesada. Poza tym koszt PSIO + karta SD minimum 64 GB + w miarę dobry CRT - to już wolę za jakiś czas wyłapać PS3 po obniżce cen (o ile kiedyś w ogóle do tego dojdzie ). Dlatego zostanę przy emulatorze, a szkoda bo powiem Wam że jak ostatnio wyciągnąłem PSX'a do tych testów (po wyczyszczeniu lasera z trudem ale czytał płyty!) to aż się miło zrobiło na sam widok Sama grafika mimo że rozpikselowana jakaś bardziej urokliwa niż przez emulator (miałem włączony ten sam moment w Suikodenie II i przełączałem sygnały żeby porównać). Szkoda ale co zrobić.

Mimo to trzymam kciuki za projekt i będę dalej śledził z zaciekawianiem. Oglądając filmik sam pomyślałem że jeszcze pewnie trochę to potrwa ale jeśli faktycznie około roku to biorąc pod uwagę poziom podjarania osób oczekujących za chwilę może się to przerodzić to w falę stękań i narzekań. Ciekawe co autorzy mają na myśli poprzez 'coming soon'
Y2J jest offline   Odpowiedz cytując ten post