Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.05.2013, 15:02   #40
MCL
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.07.2010
Posty: 24
MCL w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
@Y2J
Zawsze możesz sprawdzić na telewizorze plazmowym, LCD są niegrywalne jeśli chodzi o przysyłanie sygnału przez RGB, z drugiej strony PSX nie wymaga bóg wie jak dużego telewizora CRT, 21 calowy w spokojności starczy.
Ja osobiście widzę w całym PSIO inny potencjał. Zrobić działającego PSX'a/PSone z PSIO do auta. Tak wiem, mogę podłączyć tam x360, x1, ps2, ale zawsze chciałem PSX. Lasery są żałośnie słabe, zresztą chyba nawet wersja .net yaroze po wywiezieniu z fabryki i podpięciu do auta, przy jeździe na polskich drogach miałaby problemy z odczytem. Nie mówiąc o wyskakiwaniu płyt z zaczepów. PSIO nadaje się idealnie do takiego projektu. Loadery z ps2 nie czytają obrazów z psx'a (nie mówie o emulatorach, bo tam jedyna gra w która mogłem płynnie grać to pierwszy Crash, ale nie testowałem za wiele), Xbox emuluje PSX względnie dobrze (taki resi3 w 60 FPS'ach to cud miód), ale też nie perfekcyjnie, zresztą nie o to tu chodzi W każdym razie taka zabawka to sporo możliwości, czekam niecierpliwie na jej premierę, jestem tylko ciekaw z jaką wyskoczą ceną.
MCL jest offline   Odpowiedz cytując ten post