Dyskusja: Pioneer BDR-208DBK
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.06.2013, 12:56   #59
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez rcobex Podgląd Wiadomości
Podstawa na dzisiaj to iHBS112. Cała reszta to dodatek do zabawy.....
To prawda z DVD dobre podstawki pod robi
Ja jakoś nie mogę się nim zachwycić -bardzo słaby odczyt i korekcja BD,zapis powyżej x8 bardzo słaby ,głośny , zapis CD przyzwoity ,natomiast DVD to tragedia,w moim 212 Lightscribe fatalnej jakości zapis -blady wypłowiały----,kapryśny na paru kompach gryzą się stery SATA -muszę podłączać przez adapter USB.

Widzę że nie zła dokładka będzie jak sprzedasz za cenę którą wystawiasz
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post