Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.07.2013, 13:20   #8
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Dlaczego? Na czym polega ten znak wodny? Czym on jest bo jedynie co mi się kojarzy to w grafice rastrowej.
Znak nie jest nanoszony ani odczytywany przez laser napędu optycznego- do odczytu w odtwarzaczach BD posiadających na pokładzie technologię Cinavia copy protection służy specjalny oddzielny czujnik. Nie wiem w jaki sposób i jaką technologią jest tam umieszczany

Cytat:
Napisany przez georg Podgląd Wiadomości
Pytanie tylko jaki jest sens oglądać BD z dźwiękiem np. mp3. Jak dla mnie to trochę przekombinowane. Jedynym sensownym wyjściem aby odtworzyć kopię zapasową swojej płyty BD jest... starszy odtwarzacz BD czy HD, który nie ma zaimplementowanej cinavi, lub skorzystanie z usług któregoś z programów, które potrafią "wyłączyć" zabezpieczenie.
Swoją drogą najbardziej przegwizdane ma jak zwykle przy tego typu zabezpieczeniach użytkownik oryginalnej płyty, pragnący zrobić sobie kopię zapasową swojej kolekcji, reszta sobie poradzi.

Jak ktoś ma jakieś kino domowe z głośnikami za 300zł to nie ma różnicy
Oczywiście że temu rozwiązaniu daleko do ideału
Jest jeszcze trzecia droga -powrót do lat XX do ery kina niemego
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post