Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.07.2013, 08:29   #47
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to prawda CD będzie miało jeszcze przez długie lata zbyt za sprawą CD-Audio
wiele nowych aut ma USB itp. ale jednak 90% i użytkowników nadal korzysta z CD

DVD traktowałem jako magazyn od pewnego czasu przesiadłem się na BD ale co jakiś czas zdarza się coś wypalić DVD DL już naprawdę b.rzadko ale zawsze w półce są w razie potrzeby

z tym DVD-Audio byłem owego czasu zafascynowany ale. pomimo posiadania dość mocnego sprzętu HI-FI i kolumn wysokości 1,60m i wagi około 30kg. każda szt. 4 muzyki słucham zawsze STEREO czyli po staroświecku ale jak dla mnie jest to najczystszy dźwięk tak jak został nagrany. denerwuje mnie pogłos z tylnych głośników
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post