Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.07.2013, 16:37   #13
anmedia
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2004
Posty: 35
anmedia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czyli utwierdzacie mnie, ze mam pecha Jak napisalem wczesniej u mnie BluRay wylacznie chodzi o filmy (podkreslam nie kopie a wlasne produkcje) + olbrzymia ilosc zdjec. Z plytami 50GB staram sie nie uzywac, sa 3 x drozsze niz 25GB wiec film dziele na 2-3 czesci. (2 lata temu wykupilem w sklepie wszystkie plyty bo sklep przecenil je na 1***8364; -Sony BNR24A) a jednego Panasonica kupowalem w niemczech 50GB (zaluje ze nie kupilem wiecej widzac jakie ma opinie kosztowalo mnie to okolo 4***8364; tak cena nie do pomyslenia).

Czytalem testy, ale pomimo ze "siedze w branzy" to temat nagrywarek nigdy mnie nie interesowal. Tak ze z samego testu nie wiele do mnie dociera, zwlaszcza ze np piszecie o plytach miedzy innymi widzialem test plyty Maxella (wszystko na czerwono) a u mnie sa to jedyne plyty ktore do dzisiaj zyja (tzn wkladam do napedu, ogladam film bez problemu )

Jescze wczesniej pytalem jaka jest roznica w modelach Pioneer BDR-208EBK i DBK?

Przy opiniach jakie w tej chwili piszecie pozostaly modele Pionera lub LG zwlaszcza ze obsluguje M-DISC - ale poczekam jeszcze z podjeciem decyzji.


PS
Nie wiem czy zauwazyliscie ze niektorzy producenci podaja MTBF dla swoich nagrywarek nie 100.000 jak to bylo przyjete, a 60.000 (nie pamietam gdzie to widzialem ale przegladne i podam)

Ostatnio zmieniany przez anmedia : 16.07.2013 o godz. 16:46
anmedia jest offline   Odpowiedz cytując ten post