Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.07.2013, 07:47   #36
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,316
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez anmedia Podgląd Wiadomości
Witam, kontynuujac temat Dotarla do mnie nagrywarka LG z plytami M-disc.

Nie bede sie tu rozpisywal o niej, ale zauwazalnie jest szybsza od tych co mialem. Praktycznie blyskawicznie odnajduje nosnik i wyswietla zawartosc. W Asusie od samego poczatku trwalo to dobrych kilkanascie sekund.

Jednak bez zachwytu. Pierwsza plyte ktorej nie umial skopiowac Asus (o czym wczesniej wspomnialem) LG skopiowalo blyskawicznie a film jak wczesniej pisalem tym razem dziala bez problemu. Niestety druga plyte juz mielil. I niestety kopiowanie wlasnego filmu musialem rozlozyc na 3 razy bo sie zawieszala tak samo jak ASUS, a wiec sprawdze jeszcze przez kilka dni i conajwyzej do wymiany.

Alez mam szczescie ;(

PS
Software zamieszczone do LG to jest jakis zart. Ani razu nie udalo mi sie zainstalowac nawet minimum z opcji. Przy probie instalacji z napedu HP zawiesil sie podczas pierwszej instalacji. Instalacja z napedu HP spowodowala ze instalator co kilka sekund otwieral sie jako nowy proces. W koncu jak mialem juz blisko 40 procesow otwartych musialem wyciagnac plyte z napedu. Poprostu to sie w pale nie miesci.
Hmm... jeżeli te LG nie potrafi przeczytać jakieś płyty BD i się zawiesza przy odczycie to już nic tej płyty nie odczyta w normalnym trybie-kłania się Isobuster i odczyt z pomijaniem błędów który może potrwać nawet kilka dni
Chyba że jest jakiś problem z kompem albo ze sterami SATA i wiesza napęd.

Co do softu CyberLink Media Suite nigdy się nie spotkałem z problemem zainstalowania (20-30 instalacji tego pakietu na różnych kompach -czasami nie działa Instant Burn ale to problem sprzętowy zazwyczaj)-trwa to długo i rzeczywiście jest wiele procesów ale tak naprawdę instalator kilka programów instaluje które wchodzą w skład pakietu.
Sam Power DVD w sklepie kosztuje 300-350zl -więc cena softu dołączonego do nagrywarki przekracza z 5 razy cenę samego napędu

Zakup nagrywarki BluRay - pomoc!-media-swit.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post