Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.07.2013, 13:08   #67
anmedia
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2004
Posty: 35
anmedia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Ja mówie jakie sa trendy.
Bardzo mi się one nie podobają.
Ale w skrajnych przypadkach, u Apple i Google (mowie o ich Chrome OS), chmura stanowi juz bardzo ważną część. U Google komputer redukuje sie w zasadzie do terminala.
Te trendy przez durnote ludzka wprowadza ich samch (ludzi) w to ze za kazda "piedołe" nawet zmiane koloru na swoim pulpicie beda musieli placic.
Pozniej bedzie placz, bo sprzet bedzie dawany za darmo (oczyiwscie tak moze byc ale nie musi) a za kazdy detal bedzie sie placilo. Ale i tak nikomu do glowy nie przyjdzie policzyc, czy np kupic komputer i gre za 20zl czy konsole (dla tych co nie lubia myslec) i zaplacic za to samo 60zl. (moja prywatna opinia)

Co do googla, to ich "darmowe" tak do konca nie jest darmowe. Ale jak napisales ze jest wazna czescia. Sam w tej chwili testuje chmure z microsoftu w polaczeniu z windows phone daje spore mozliwosci. Ale do prostych zdjec i dokumentow to rozwiazanie dobre do przesylania flmow nie adaje sie.

PS
Zeby za kilka lat producenci filmow nie wyszli z zalozenia po co produkowac film kamera za kilkaset tysiecy zlotych, przeiez skoro ludzie ogladaja gowiaej jakoci dvixyto przezciez mozemy nakrecic film telefonem komorkowm

Cytat:
Napisany przez loki7777 Podgląd Wiadomości
A widziales moze gry na ps vite - to ze standardem nie ma nic wspolnego i karty pamieci w vicie rowniez nie sa "standardowe"
Jesli chodzi o konsole to chyba zadna nie ma jaichkolwiek standardow. Czy to kardridze czy karty (no moze dla danego producenta jest to wlasny standard)

Ostatnio zmieniany przez anmedia : 30.07.2013 o godz. 13:11
anmedia jest offline   Odpowiedz cytując ten post