Dyskusja: Godzina W
Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.08.2013, 14:41   #30
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
I to jest wolność słowa przynajmniej tu na forum @Grzeniu każdy może mieć swoje zdanie i nie iść za to do pudła jeżeli komuś te zdanie nie pasuje

Ja też miałem wyjechać ale jedynie paszport na KRLD mogłem wyrobić
A TW Wolski aktywnie działał -dowodził polskim kontyngentem w Pradze 1968,był jednym z wykonawców antysemickiej nagonki w 1968r inspirowanej przez Breżniewa ,dowódcą wojsk w grudniu 1971 ...........i głównym wykonawca poleceń z Moskwy w grudniu 1981 r.

A teraz przechodzimy do innego tematu na
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post