Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.08.2013, 01:24   #1
TheDarkKnight91
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 16.08.2013
Posty: 6
TheDarkKnight91 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak szybko przepisać trofea i savey na inne konto?

Witam ;-) Mam PS3 SLIM - zbanowane. Kolega dał mi swoje ConsoleID, bo i tak nie gra Online. Wrzuciłem je do swojego SLIMKA, i Online w mojej konsoli ożył (pewnie nie na długo, ale jeśli będę bardziej się "krył" to może trochę dłużej pociągnę). Tak czy owak panowie z SONY zbanowali mi też konto PSN. Stworzyłem więc nowe konto na konsoli i nowe konto PSN.

Teraz chciałbym w jakiś błyskawiczny sposób przepisać wszystkie zapisy i trofea z starego konta na nowe i całość zsynchronizować.

Mam REBUG REX 4.46 - jest tam opcja Fake Save. Działa, ale wkurza mnie ten idiotyczny komunikat, który często wyskakuje ;-) Potrzebuje czegoś lepszego.

Czy jest jakiś program, lub metoda, dzięki której w szybki sposób przepiszę hurtowo wszystkie zapisy i trofea na nowe konto? Bo jakoś nie uśmiecha mi się mozolne przepisywanie każdego trofika i zapisu.

------------------------------------------------------------------

PS: Wiem, że na REBUGU mogę sobie odblokować trofea nie grając nawet minutę ;-) Jednak w tej kwestii chce być fair, a poza tym i tak się ich chyba nie da zsynchronizować ;-)
TheDarkKnight91 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online