Dyskusja: PlayStation 4
Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.08.2013, 10:10   #53
CeKa
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 19.03.2013
Posty: 159
CeKa zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cóż trudno się z Berionem nie zgodzić... Nie mam jakiegoś ogromnego porównania bo gram co raz mniej, ale co jakiś czas obrócę jakiś tytuł, a że lubie przygodówki, no to mam jakieś tam porównanie co do zagadek. Ciężko to wogóle porównać. No bo jak można porównać starego Tomb Raidera z nowym/nowymi ? Naprawde "kiedyśniejsze" rozwiązanie zagadek przychodziło dużo ciężej, fakt byłem młodszy i głupszy, ale niektóre zagadki to był jakiś meksyk, bez solucji nie podchodź . Mając okazje zagrać w Uncharted czy nowego TR, no nie ma porównania, zagadka nie jest w stanie stawić oporu dłuższego niż kilka minut, a nawet jeśli to pojawiają się po czasie podpowiedzi...
Kiedyś jak robili gre no to miałeś zapewnione kilka tygodni gry, teraz godzin, co najwyzej dni . No fakt komu teraz z młodej klienteli by się chciało pocić z zagadką kilka godzin, biegając po mapie z levela do levela . Rety sam podziwiam swoją cierpliwość za dzieciaka . Ale jak się człowiek zahartował na "Pegazusie" ( w moim przypadku to Poly Station <rotfl> ) bez możliwości zapisania gry, to pykając na PC z możliwością Save'a to był skok w przyszłość i udogodnienie, jakby człowiek się przesiadł z malucha do Porszaka .
A wracając do meritum czyli do czwóreczki, to czytając ostatniego newsa o pozytywnych wynikach przedsprzedaży, tak sobie pomyślałem że to może być całkiem udana generacja. To tak jak z Golfami II i IV udała im się super. Ja uważam że PS2 to kombajn i klasyk, miejmy nadzieje że będzie tak samo a nawet lepiej z PS4. Chociaż suma sumarum wszystko zależy od gier jakie wyjdą. Licze na Naughty Dog'a .
A PS4 zapewne kupie wraz z premierą GTA hmm VI ? Tylko serie GTA uznaje za "gre roku, a właściwie to wszechczasów". To jest właśnie jedna z takich gier, która oddaję Ci całą mape i mnóstwo możliwości. A nie że przejde Call of Duty w kilka godzin, i potem nawet Veteran nie stawia oporu bo pamiętasz wszystkich wrogów etc.
Nie lubie mnóstwo się natrudzić, ale nie lubie też iść po sznurku do celu, a ostatnimi czasy to już coraz częściej traci się kontrole nad bohaterem, tylko nagniatasz przycisk jaki wyskakuje na ekranie i gra się toczy...
Wylał żale z rana hehehe
Pozdrówka.

PS
GTA V nadchodzi
CeKa jest offline   Odpowiedz cytując ten post