Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.08.2013, 17:59   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Fotoksiążka - jakość, producent, ceny..

Wydawało mi się, że kiedyś na ten temat rozmawialiśmy, ale nie znalazłem nic w archiwum. Mam nadzieję, że się nie powtarzam.

W każdym razie z roku na rok odkładałem uporządkowanie zdjęć z kiku wyjazdów i zamówienie fotoksiążki. W tym znowu mam takie plany (znaczy zamówić, nie znowu odłożyć ) i zacząłem się rozglądać gdzie można by ją zamówić.

Wśród polecanych (tych, które jeszcze istnieją) najczęściej padały:

1) CEWE Fotoksiążka (FotoJoker)

2) Najlepszefoto.pl


Z tego, co wyczytałem, to:

- w FotoJokerze jakość jest.. prawdopodobnie poprawna. Nie do końca widzę, czy różnią się (przejdę się do punktu, żeby porównać) opcje papier fotograficzny, papier błyszczący, matowy itp. (chodzi mi tutaj o samą jakość papieru, nie fakturę - głównie grubość). Ceny generalnie są wysokie, ale jest obecnie promocja (zakładam, że jest cały czas), przy której jest sens brać to pod uwagę - za 50 stron książki formatu A4 płaci się jak za 26, czyli z tego co widzę, prawdopodobnie 129 zł. To jest niezła oferta i jeśli książka jest dobrej jakości, to może być dobry wybór.

- w najlepszefoto.pl natomiast jakość wydaje się lepsza - papier 300g/m3, dobre drukarki.. Ceny są wyższe (porównywalne do Fotojokera bez promocji), ale może rzeczywiście warto dopłacić.


Tradycyjnie więc pytanie - czy ktoś korzystał, może porównać, ewentualnie polecić coś innego (lub obradzić)



--------

Do wszelakich 'gruponów' mam stosunek zdecydowanie negatywny, ale może jeszcze coś takiego?
http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...VDgVaetIn3n4HA
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 27.08.2013 o godz. 18:13
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online