Dyskusja: Radary w Polsce
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.09.2013, 07:27   #511
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez CeKa Podgląd Wiadomości
No i wszystko na ten temat, błąd jaki popełniłem polegał na tym że nie robią tego codziennie tylko co jakiś okres czasu. Pan Policjant musi posiadać taki kwitek przy sobie, jeżeli go nie ma, to jednocześnie nie ma prawa wystawić Ci mandatu. No chyba że to przed Tobą zatai, a Ty się o to nie spytasz...

A kuzynowi nie zabrali dowodu bo im nie pozwolił, powiedział że nie mają na tą maszynke do mierzenia, atestu/kwitku i że nie wierzy w wiarygodność pomiaru, więc nie mogli zabrać dowodu, bo nie mieli potwierdzenia na to że ta maszynka jest sprawna, i był z nimi na stacji diagnostycznej to im szczęki poopadały.

Ciekawe ilu innym ludziom odebrali bezprawnie dowody, tylko dlatego że nie wiedzieli jak się przed tym bronić.

Pozdrawiam.
BZDURY!

zanim cos napiszesz radze zapoznac sie z obowiazujacym w tym panstwie prawem
nie wprowadzaj ludzi w blad, bo jacys nieswiadomi ci uwieza i zaczna sie klocic z wykonywujacym swoja prace sluzbami nieslusznie i moga sie wpedzic w jeszcze wieksze klopoty

i sprecyzuj, a jakich "kwitkach" piszesz
zaczelo sie od tego, ze zadasz codziennej holomogacji i jak nie ma z danego dnia to nie nalezy przyjmowac mandatu (twoje slowa)
teraz, piszesz, ze "co jakis czas"
wiec ponownie ci napisze - policja ma atesty i swiadectwa homologacji, przewozi kopie w ksiazce kontroli I NIE MA OBOWIAZKU POKAZYWAC ICH!

i jeszcze raz - jak sie nie poczuwasz do wykroczenia, to nie przyjmujesz mandatu - masz takie prawo
wtedy sad rozstrzyga spor (nie miedzy policjantem a toba, a miedzy Panstwem Polskim a toba, policjant jest swiadkiem)

a kuzyn cie sciemnia
nie ma takiej opcji "nie oddal" czy "nie pozwolil" - policjant zabiera jak ma uzasadnione podejrzenie i kieruje pojazd na przeglad czastkowy na podstawie ktorego mozna odebrac dowod (lub dowiedziec sie, co trzeba zmodyfikowac)
a szyb przednich nie mozna miec w tym panstwie przyciemnionych i nie jest wazne czy to bylo zrobione fabrycznie czy nie
dla szyby przedniej i przednich bocznych wymagane sie minimum 70% przepuszczalnosci swiatla a czyste, niebarwione szklo uzywane do produkcji szyb ma kolo 80%
zreszta nie ma mozliwosci przyciemnienia tych szyb zeby zachowac wymagane minimum
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online