Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.09.2013, 19:14   #30
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez superrrmario Podgląd Wiadomości
Wszystko fajnie, tylko używałem starszej wersji a to jest siedmiodniówka. Nowsza melduje mi, że mój czas upłynął. Sprawdza przez internet Bez internetu program się nie uruchamia.
No niestety na razie słono trzeba płacić za wszystko co potrafi skopiować Canavię-stąd takie ograniczania i zabezpieczenia programów

Ja miałem kilka płyt z Canavia-wszystkie kopię wykonałem DVDFab i napęd LG-oczywiście musi być oryginalny dysk BD -zasada numer jeden tworzymy dysk BD

-- utwórz zabezpieczony dysc BDMV-REC-- --- mamy dwie opcję:

Cinavia copy protection-2013-09-08-20-04-21.png

--Blu-ray Copy- Full Disc
--Blu-ray Copy- Main Movie

Czyli albo cały disc BD albo film bez menu i dodatków

-Zasada numer dwa -musimy utworzony materiał zapisać bezpośrednio na płycie BD na nagrywarce (nie zapisujemy materiału na dysku twardym ani ISO)

Oczywiście są ograniczenia -podobno tym sposobem nie zrobimy kopi na Lite-on IHBS 112\212\312 i ich OEM-ach(Asus HP Plextor)z powodu braku wsparcia dla przetwarzania 128bit kluczy zabezpieczenia AACS które ściśle jest związane z Canavią .
Część starszych odtwarzaczy nie odtwarza BDMV-REC ale na nowych nie ma problemu

Moje kopie testowane na dwóch odtwarzaczach Samsunga z Canavią działają bez problemu jak również w odtwarzaczach PC Arcosoft TotalMedia Theatre , Cyberlink PowerDVD \,Corel WinDVD \,Nero Blu-ray player bez AnyDVD czyli kopie moje działają
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl

Ostatnio zmieniany przez czary2mary : 08.09.2013 o godz. 19:31
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post