Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.09.2013, 04:08   #57
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Chyba taki sam. ImgBurn podaje Milleniata 00101 (na pewno były tam dwie jedynki i zera, więc podejrzewam że to ten sam). Nie sprawdzę bo mam już zapakowane a tylko jedną kupiłem (czekam na BD-R M-Disc, które mają się pojawić podobno w październiku, dlatego nie kupowałem więcej DVD).

Dla mnie to nie problem, ale jak ktoś by archiwizował np. zdjęcia na tych płytach z myślą o odtworzeniu na jakimś innym napędzie to może się rozczarować.
Zobaczymy czy takich samych jajek nie będzie na BD choć gdzieś czytałem że można je nagrywać na wszystkich napędach BD
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post