Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.09.2013, 18:51   #121
maras14
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.09.2013
Posty: 17
maras14 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Misiek4 Podgląd Wiadomości
Kod:
label ubuntu12.04
  menu label ^Instalacja Ubuntu 12.04
  kernel /cdrinfo.pl/iso/ubuntu/casper/vmlinuz.efi
  append cdrom-detect/try-usb=true noprompt boot=casper floppy.allowed_drive_mask=0 ignore_uuid live-media-path=/cdrinfo.pl/iso/ubuntu/casper/ file=/cdrinfo.pl/iso/ubuntu/preseed/ubuntu.seed only-ubiquity initrd=/cdrinfo.pl/iso/ubuntu/casper/initrd.lz splash --
Sprawdzane na obrazie ISO ubuntu-12.04.3-desktop-i386.iso (którego zawartość trzeba wcześniej rozpakować do /cdrinfo.pl/iso/ubuntu/
Wpis nie działał, ale na tyle głąb nie jestem i przejrzałem komende, a jego brak pogrubiłem Sprawdziłem - działa, po zabootowaniu się ubuntu włącza się instalator, ale grafika (tło, brak pasków ) jak by się wykrzaczyła - tak czy inaczej instalator leci dalej i wszystko wporzo, dopiero jak anuluje instalacje, wtedy wszystko wraca do normy ( pasek u góry i z lewej strony ), ale wtedy gdy chce włączyć instalatora to niestety nie działa. T

Tak czy siak jesteś już moim mistrzem, bo taki penek mi jest bardzo często potrzebny. Do kompletu został tylko Windows XP, także gdyby Ci się tam kiedyś chciało ... Pobrać iso .. I sprawdzić Byłbym mega wdzięczny
maras14 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online