Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.09.2013, 03:43   #9
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez TheDarkKnight91 Podgląd Wiadomości
Witam. Wróciłem po dłuższym czasie. Nie bawiłem się w przepisywanie SAVEów i TROFEÓW :-) To znaczy do teraz. Czekałem czy zbanują mi nowe IDPS no i czy zbanują mi konto PSN. Nie zrobili ani jedno ani drugiego, a z tego co czytam na necie dali sobie już spokój z banowaniem kont i skupili się tylko na IDPS.

Tak więc przystąpiłem do przepisywania savów i trofeów. Ściągnąłem przez FTP wszystkie SAVY i TROFEA z konta głównego na komputer. Użyłem "Bruteforce Save Data" i podpisałem wszystkie zapisy i pucharki na nowe konto. Potem wrzuciłem całość na HDD konsoli tylko, że do folderu z nowego konta. Odbudowałem baze danych i efekt mam taki:

Zapisy przepisały się bezbłędnie. Przetestowałem kilka różnych gier i nie ma problemu. Gorzej z trofeami. W trybie OFFLINE widać wszystkie, jednak przy próbie synchronizacji z serwerem tylko część z nich się synchronizuje i widać je normalnie z poziomu strony. Z czego to może wynikać?

Np. Trofea z "The Last of Us" i "God of War Wstąpienie" synchronizowały się bez problemu, ale już z "Uncharted 1-3" i "God of War 3" jest problem, bo tych po synchronizacji nie widać. Jedynie w trybie offline są widoczne.

Jakieś sugestie?
Spróbuj odpalić grę, z której masz problematyczne Trofea (+ ewentualnie zdobyć jakiś pucharek) po czym ponów synchronizację.
__________________
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post