Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.10.2013, 12:45   #1
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,296
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pure Audio Blu-ray Disc-moje pierwsze ..(wrażenia)..

Pierwsze Pure Audio Blu-ray Disc jakie słuchałem -ale raczej nie będę się rozwodził
nad dźwiękiem ponieważ sam materiał w dużej mierze jest Remaster i pochodzi z 60-70-80 lat kiedy w technice zapisu dźwięku królował analog i taśma jak również nie mam
dostępu do wydań tej samej płyty na CD,DVD-Audio,SACD.
W każdym razie na sprzecie ze średniej półki brzmi ładnie i przyjemnie dla ucha.
Ale z pewnością najlepiej będą brzmiały najnowsze produkcje muzyczne.
Na wydaniu tańszym które mam muzyka w formacie :
PCM 24-bit/96Khz 2.0
DTS-HD Master Audio 24-bit/96KHz 2.0
Dolby True HD 24-bit/96KHz 2.0
Na droższym wydaniu spotykane pliki w formach nazwijmy przenośnych
- Flac 24bit/192KHz
- Flac 24bit/ 96KHz
- Wav 16bit/44.1KHz
- MP3
z możliwością legalnego przeniesienia na przenośne urządzenia (mp3-4,pendrive,telefon itp itd.)
Pierwsze co się rzuca w oczy to pojemność płyty -50 piosenek na moim wydaniu czyli wszystko w jednym miejscu łatwo dostępne -ilość nie dostępna dla poprzednich formatów nawet
wydanie DVD-Audio tego tytułu jest DVD9x2.
Również teoretycznie każdy sprawny odtwarzacz BD to odtworzy (oczywiście o opcjach audio musi być zaznaczony downsamling 192KHz,ewentualnie 96KHz dla materiału 96khz)-sprawdzałem na 4 różnych modelach-1 nie dał rady-rozpoznawał BDMV ale nie włączał menu tylko licznik coś odliczał -obraz co chwilę śnieżył i zero muzyki więc nie jest tak dobrze jak zwykle problemy są
.....- więc chyba nie do końca
wyciągnięto wnioski z wymierających formatów SACD i DVD-Audio gdzie konieczna była kosztowna wymiana odtwarzacza.
Struktura plików jest praktycznie identyczna jak na Blu-Ray Video .
Na koniec cena......hmm...dostałem w prezencie ....ale na naszym Allegro przynajmniej to wydanie bardzo pozytywnie zaskakuje..ceny nowości w granicach 50$-ceny wznowień od 19-50$
w zależności od tytułu ,rodzaju wydania ,kraju,czy zawartości z plikami do przenoszenia na urządzenia mobilne czy nie.

http://allegro.pl/the-rolling-stones...603008165.html

choć są i tańsze oferty np :

http://allegro.pl/led-zeppelin-celeb...614331639.html

Kupno w sieci w postaci DIGITAL DOWNLOAD w najlepszej jakości tych 50 nagrań w Flac\24bit kosztowało by spokojnie ze 150zł a jakość jednak nie ta półka i brak nośnika.
Ale wielkiej przyszłości i wielkiego sukcesu temu przedsięwzięciu jakoś nie wróżę -ale czas i ceny pokaże i zweryfikuje wszystkie rynkowe prognozy i pomysły wytwórni płytowych.

-rs-50-1.png

-rs-50-2.png

-rs-50-3.png

-rs50-katalog.png

-rs-50-menu.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online