Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.10.2013, 17:45   #6
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,290
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez loki7777 Podgląd Wiadomości
Ale z przenosnych juz mozesz gdzie chcesz?
Legalnie możesz używać na czym chcesz jak masz płytę z plikami do przenoszenia

Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Jak dla mnie to kolejny freak, kluczem w dzisiejszym świecie audio jest mnogość formatów w tym wielokanałowych ,
a tak w tych Stonesach to jaka różnice usłyszysz na średniej klasy sprzęcie miedzy 2.0 dts hd master a 2.0 dolby true hd...
sam mam leciwy sprzęt ale dla mnie ma znaczenie tylko stereo [ew pcm24] i dts 5.1
W tych Stonesach można nie usłyszeć -bo to Remaster starych zaszumionych nagrań -w porównaniu do oryginalnych jest spora różnica ale ...........
24bit\192KHz które jest w tym formacie możliwe to już jakość porównywalna do studyjnego nagrania jakie wychodzi ze studia.
Będę miał coś nowego tak wydanego to się wsłucham i ocenię czy warto -na razie bez inwestycyjnie do tego podchodzę -sprzęt to odtwarza bez problemów więc coś na pewno jeszcze przetestuję
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post