Dyskusja: Dział mobile
Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.10.2013, 13:40   #48
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,250
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
IMHO bardzo dobry pomysł.

"Urządzenia mobilne" jako nazwa działu. Może wręcz po prostu "przenośne", ale mobilne rzeczywiście chyba lepiej.

Jako poddziały "smartfony(telefony?) i tablety, ale też można wrzucić "smartwatche". To się powinno teraz rozwijać, jak patrzę po branżowych serwisach, to zaraz będzie taki zegarek do wszystkiego - widziałem już dla biegaczy, a ostatnio - dla lotników.

Poza tym można by jeszcze pogłówkować, dać coś z systemami mobilnymi etc. Mam wrażenie, że niezłym pomysłem byłyby porządne tutoriale, np. odnośnie metod płatności w Google Play/Apple Store i innych sklepach producentów (teraz każdy ma ) - jak się teraz patrzę po młodzieży, to wciąż sporo osób nie ma kart płatniczych (a smartfona to już ma każdy ) i nie ma jednocześnie pojęcia o istnieniu innych metod (internetowe karty płatnicze doładowywane przez przelew czy PayPal; notabene nasza młodzież o PayPal też całe g. wie). Zerknąłem teraz na szybko - może i ktoś zrobił dobry tutorial do tego, ale ja jakoś nie widzę, to co jest jest mocno lakoniczne. Można by to poprawić

Ostatnio zmieniany przez Jarson : 15.10.2013 o godz. 13:43
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post