Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.10.2013, 09:25   #176
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,312
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
iHAS124 to udana seria nie można się z tym nie zgodzić.

Ja mam wersje D od prawie roku i jestem zadowolony Lightscribe i LabelFlash technologie zapomniane i używane może przez 5% posiadaczy :-) sam byłem tym zafascynowany ale mi przeszło jakość kiepska trwałość LS blaknie z czasem. LF już chyba nie ma prawie gdzie kupić płyt były tylko FujiFilm mam jeszcze 2szt. :-)

zamówiłem NEC`a i czekam :-) woziłem tego 3550 trzeba będzie go przerobić na 4551 może będzie tak samo palił DL jak twój :-)
Ja ma iHAS224A i również bardzo zadowolony jestem -mimo że optyka jest identyczna jak w LiteOn LH-20XXX to odczyt i zapis jest lepszy ,korekcja duzo lepsza i mam jeszcze Lightscribe ale już zaczynam go oszczędzać ......
Lightscribe i LabelFlash tak to umarły już temat

Ja już swoich nie przerabiam ale kiedyś kilka crossflashowałem dla siebie i znajomych pamiętam że wszystkie z powodzeniem
Ale nie wiem czy Tobie warto -dodatkowo będziesz miał tylko LabelFlash i DVD-RAM który i tak kuleje na tych NEC(4550\4551)- przywiesza się ,nie rozpoznaje wszystkich nośników ...poprawiono to dopiero w nowszym chipsecie w 4570.A ryzyko uwalenia zawsze jest ......-a kopię można tylko
firmware w BIN zrobić -bootcode (nazwę i wersję)przerabia się specjalnym programem NECBFL.
A NEC 3550A tak samo pali DVD+DL jak 4551A
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline