Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.10.2013, 19:11   #59
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
:-) 3550A zamontowany przez przejściówkę USB 3.0
rozpoznaje puste DVD+DL :-) ten od kogo go kupiłem ma sklep z częściami z odzysku wiec jest szansa że to napęd z firmowego kompa i był używany sporadycznie co świadczy np. że ma fw. 1.05 czyli pierwszy jaki wyszedł do tego napędu.

@czary2mary
od czego zaczynamy aktualizacja fw. ?
Jeżeli ma pierwszy fw to może tak być że biurowy lub ktoś miał bo wypadało kupić kompa z DVD
Ostatnie oficjalne fw 1.07 -najnowszy patch-owany 1,52 (with booktype and RPC1 patch)
Ja jadę w 3550 na oryginalnym 1.07 bo booktype dla DL jest -reszta mnie nie interesuje w tym wypadku.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post