Dyskusja: Źródła Kobry
Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.11.2013, 20:47   #19
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Chwilę temu wgrałem Rogero-Cobra. Aktualnie przetestowałem tylko 1 funkcjonalność Cobry - obsługę ISO... i jest WYPAS! Przekonwertowałem testowo kilka gier z formatu "folderowego" do ISO i nie dość, że wszystkie działają to jeszcze kopiują się 100 razy szybciej (tzn transfer jest stały ~11MB/s z hakiem - a nie tak jak w przypadku miliarda plików, że skacze jak szalony). Ciekawi mnie fakt braku "BD-Mirror" przy grach w formacie ISO ale koniec końców działają wszystkie: te które wymagały BD-Mirror i te, które nie wymagały tego ficzera. Myślałem jeszcze żeby sprawdzić plugin od Dean'a ale backgroundowy ftp chwilowo mi nie jest potrzebny a odpalanie gier wprost z XMB na razie sobie odpuszczę (denerwuje mnie fakt, że aby odświeżyć listę trzeba przeładować VSH). W wolnej chwili obadam jeszcze jak to teraz jest z PS2ISO/PSPISO i odpalaniem stuffu z sieci (w razie czego uzupełnię post).
__________________
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post