Dyskusja: Źródła Kobry
Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.11.2013, 23:25   #21
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Kolejne testy, tym razem odpalanie PS3ISO przez sieć.

Na pierwszy rzut poszedł Kingdom Hearts 1.5 HD Remix - zero zacięć, zero rwania FMV, loadingi krótkie - śmiem twierdzić, że działa tak jakby działał z usb albo nawet i ciut szybciej

Jako drugą grę odpaliłem Batmana Arkham Origins i... gra zaczęła instalować się na hdd (przez sieć ;D). Instalacja nie była jakoś strasznie długa bo około 15-20 minut (bałbym się instalować GT5 przez sieć ;D ). Gra po instalacji chodzi idealnie - szczerze mówiąc to gdybym nie wiedział to pomyślałbym, że jest uruchomiona z bdvd lub hdd0 - w dużej mierze pewnie przez to, że część danych leży na hdd0.

Na koniec wisienka na torcie - gigant w rozmiarach: Beyond 2 Souls. Na początku również uraczyła mnie instalacją (5 minut). Gra działa bez zarzutów

PS2:
Testowałem tylko na szybko Tekken Tag Tournament (NTSC-U/C) - *.bin+*.cue - działa dokładnie tak samo jak PS2Classics (nie ma się co dziwić - Cobra korzysta z tego samego emulatora)

PSP:
Na szybko wrzuciłem Viewtiful Joe Red Hot Rumble. Działa idealnie. Widać, że niezależnie od "mode" ustawionego w mM emu PSP wizualnie działa w trybie Minis (czarna ramka w około ekranu). Teoretycznie jednocześnie poprzednie zdanie dementuje fakt, że save'y z PSP są zapisywane NIE jako "Zapisane dane (Minis/PSP Remasters)" a jako zwykły save PS3 (w PSP2PS3 taką opcję umożliwiał dopiero config w trybie Remasters). Do uruchomienia gier prócz mM'a porzebujemy "CobraUSB PSP Launcher" (pkg).
__________________

Ostatnio zmieniany przez szczuru : 11.11.2013 o godz. 00:28
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post