Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.11.2013, 09:07   #419
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
nie wiem nie robiłem jeszcze nigdy :-)
na Jakim CPU i GPU


czyli będzie strata taka sam jak na DVD-5 do DVD-9 ?

u mnie na i7 950 z GTX 580 DVD-9 do DVD-5 jakieś 5-7min.
Robiłem to na dziadku bo akurat pod ręką wolny był -stąd ten czas -strata jakości oczywiście będzie ale w tym wypadku były to stare koncerty z lat 70 -czyli tak naprawdę nie do zauważenia -jedyne na czym mi zależało to music
Na nowszym oczywiście da się zejść z CUDA do ok 2-4h.

Poradnik nagrywania plyt blu ray-2013-11-14-09-53-57.png

Poradnik nagrywania plyt blu ray-2013-11-14-09-55-12.png

Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
ta wersja faba miała bugi zw kodowani blu , polecam 9.0.7.2

no i dekoduje Ci też strasznie długo , u mnie schodzi tak max 3h z włączona cudą [kodowania oczywiście wolne i dokładne jakość przede wszystkim]
Na tym kompie mam 8.2.2.8 i nigdy takiego czegoś nie odwaliła .
Po nagraniu plików płyta działa normalnie -najwidoczniej tylko Eksplorator Windows ich nie widzi -
Długo bo na wolnym kompie akurat szło
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post