Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.11.2013, 21:18   #154
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Max, a nie powinieneś pisać przed każdym swoim zdaniem IMO? Wiesz, bo ludzie to czytają i mogą uwierzyć...

Z czym sobie te 4/8 rdzeni nie radzą przy full HD, daj jakiś przykład, żebym mógł zweryfikować teorię. Bo jakoś na razie nie zauważyłem. "Głupie proporcje" 16:9 to też indywidualna kwestia - dla mnie to był kompromis pomiędzy wygodą przenoszenia, a komfortem jak mówisz przeglądania neta. I wiesz? Na wyświetlaczu 1920x1200 jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post