Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.11.2013, 18:02   #174
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Jak wygląda używanie takiego sprzętu w "niesprzyjającym" otoczeniu?
Zalezy co masz na mysli. Na Linuxa nie ma iTunes i z tego co wiem nie ma w pelni dzialajacego odpowiednika. iTunes jest z kolei na Windows i nie ma problemow z synchornizacja. Problem lezy w glowie - dla mnie oczywistym jest ze cala muzyke i multimedia trzymam w iTunes i po prostu synchronizuje z nim swoje urzadzenia, a nawet juz nie bo calosc mam w chmurze dzieki iTunes Match za glupie $25 rocznie. Rozumiem jednak ze dla uzytkownika Windows uzywajacego jakiegos innego oprogramowania do organizacji biblioteki muzycznej moze to byc dziwne. Ot, warto przesiasc sie na iTunes ;-).

Do DLNA aplikacje sa, nawet cale multum i kazdy znajdzie cos dla siebie.

Wypowiedziec sie moge, bo sam zaczynalem od iPhone jako jedynego urzadzenia i zycie bylo ciezkie. Sek w tym ze organizacja danych wedlug Apple ma dla mnie najwiekszy sens z mozliwych. DLatego zamiast zrezygnowac z iPhone'a zrezygnowalem z PC - to naturalna konsekwencja wyboru tego, co jest dla mnie najlepsze.

Cytat:
Jeżeli mamy, Maca, iPhone i iPada, iPoda, iMaca mini i Apple TV itd, a najlepiej jeżeli nasza rodzina i znajomi też - to jest to olbrzymia wygoda.
Jakbys przy tym byl...

Cytat:
chyba ze masz jailbrake to sytuacja sie nieco poprawia
Jailbreak wlasnie psuje to, co przekonalo mnie by przesiasc sie na Apple - cofa nas do epoki kamienia kazac znowu pracowac na pojedynczych plikach i je rozumiec. A ja nie chce ich rozumiec. Slucham muzyki, przegladam zdjecia, ogladam filmy. A nie pliki.

Cytat:
ile osob w polsce ma ze 3-4 albo wiecej urzadzen apple ?
Zapraszam na forum.myapple.pl - warto przeanalizowac podpisy wiekszosci uzytkownikow.

Cytat:
Co do kultu to mam w najbliższym otoczeniu 12 urządzeń na przereklamowanym Androidzie i nie czuje się z tego powodu kultystą
To wynika z ceny - Androida laduje sie do najtanszych pasci na ktorych on po prostu nie dziala - trzeba to otwarcie powiedziec. Android dziala na Google NEXUS i to moge smialo powiedziec, bo mialem w rece. Nie akceptuje podejscia Google, czyli dopuszczania kazdego nawet zainfekowanego softu do sklepu, pracy na plikach, kiepskiej organizacji bibliotek i przeladowania funkcjami ktore sa tak naprawde zbedne. Ale co do plynnosci systemu to tam on dziala - i to trzeba uczciwie przyznac, oczywiscie nie liczac zadnych zmian ROMow/SROMow bo jaki normalny dorosly czlowiek ma na to czas ;-)? Ciekawy jestem wyboru ludzi w momencie gdy na rynku zostaja tylko NEXUS i iPhone w tej samej cenie. Wtedy wybor w stu procentach mialby pokrycie w argumentach...

I tak sobrus - z Toba chetnie podyskutuje o Apple, bo jako chyba jedna z nielicznych na tym forum osob (nie liczac Bartka moze jeszcze) nie jestes hejterem ;-)...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post