Dyskusja: Szukam dyktafonu.
Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.11.2013, 11:39   #28
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dobra, EOT
ja wiem swoje z doswiadczenia, praktyki zawodowej
ty wiesz swoje bo miales inne doswiadczenia
moja dobra rada - idziesz z dowodem do sadu, ZABEZPIECZ ORYGINAL - bez tego dowod mozna bez problemu podwazyc
podawalem linki - wystarczy poczytac JAK TO WYGLADA W PRAKTYCE (to, ze komus przyjeto kopie to nie znaczy, ze w innym przypadku kopia zostanie przyjeta - jak powtarzam do znudzenia w przypadku podwazenia autentycznosci sad moze zarzadac oceny przez bieglego a ten bedzie chcial oryginal)
malo - wystarczy pogooglowac
szukasz konkretnych przepisow? PL kodeks i tak nalezy do najgrubszych na swiecie, wiec ciezko oczekiwac, by w KPC czy KPK byly jeszcze odrebne przepisy o zabezpieczaniu plyt, dyktafonow, odtwarzaczy mp3, kamer video itd - za rok wejdzie odtwarzacz gamma i potrzebny bedzie odrebny przepis? dlatego jest przepis ogolny o dowodach i dokumentach
radzisz robic inaczej? to tak na logike - jak ocenisz autentycznosc nagrania majac wylacznie kopie? ciagle radzisz koledze, zeby idac do sadu z dowodem zgral tylko kopie a oryginal skasowal? ciekawe podejscie
i ja na tym koncze w kwestii dowodow EOT
o dyktafonach mozemy dalej pogadac
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post