Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.12.2013, 17:41   #20
Bartek^
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 04.01.2004
Posty: 91
Bartek^ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Haker120 Podgląd Wiadomości
Jak chcesz grać po SMB - działa XD, Berionowi to się pewno nie spodoba, ale wystarczy podmienić plik SLES_544.39, wrzucić do spolszczonego obrazu ten z oryginalnego i na OPL 0.9.2 działa, ale trzeba zaznaczyć Mode6 Disable IGR. Sam sprawdziłem i działa nawet z HDD/USB i SMB .
W moim przypadku działa i to na ustawieniach domyślnych (bez zmiany Mode 6). Korzystam z OPL 0.9.2 z wbudowanym GSM. Wielkie dzięki! Sam bym nie wpadł żeby podmienić ten plik. :-)

Cytat:
Napisany przez Berion
Nie jestem też pewien czy przypadkiem "coś istotnego" nie było w ELFie, a co potem może nie działać.
Też mnie to zastanawia jednak w razie problemów mam do dyspozycji dwie możliwości. Jak na razie jedne zaobserwowane różnice to brak intra grupy i menu wyboru języka. Domyślnie, o ile pamiętam był podświetlony język polski, a jest angielski. Na szczęście to detal. Obecnie mam na liczniku około 4,5 h i kilka zapisów. Przed chwilą sprawdzałem wszystkie dochodząc do któreś rozmowy i jak na razie wszystko działa jak należy. Zapis nowych stanów gry też nie stwarza problemów.

W razie napotkania problemów dam znać na forum. Zawsze pozostaje powrót do fizycznego nośnika więc nie będzie wielkiej tragedii w razie "W". :-)
Bartek^ jest offline   Odpowiedz cytując ten post