Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.12.2013, 22:57   #8
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,273
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Im przede wszystkim chodzi o to aby ludzie spędzali jak najwięcej czasu w ich serwisie. Dodatkowo wyciągnięcie danych z FB. Wiedzą jakich masz znajomych dzięki czemu mogą sobie budować twój profil. Ilu znajomych ma długi? Jakie artykuły kupują? Gdzie żyją? Ile wydają?

Swego czasu czytałem @Niebezpiecznik o systemie do monitoringu kupujących w sklepie - http://niebezpiecznik.pl/post/superm...twoja-komorke/



Dodatkowo wszystkiego rodzaju karty rabatowe itp. To ma na celu wyciągnąć od nas jak najwięcej danych ;-)
Znam coraz więcej osób, które nie kupują danego produktu tylko dlatego, że ktoś próbował im go wcisnąć. Wchodzą w alejkę z kosmetykami żeby gupić mydło X, ktoś im proponuje mydło X, oni wychodzą z mydłem Y. Sam tak (zwykle) (jeszcze) nie robię, ale koncepcja zdobywa sobie coraz więcej mojej uwagi.

Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Umm ;d
No dobra, też tak miewam Z tym, że rzadko bo poświęcanie czasu na zdobycie pieniędzy/punktów w grze nie po to żeby coś kupić a po to żeby mieć mija mi się trochę z celem.

Cytat:
Napisany przez Agusia Podgląd Wiadomości
Dla mnie to jest żenujące - ja, jako osoba w słusznym wieku, dostaję za zlecenie przelewu w nagrodę odznakę. Za użycie karty odznakę (odznaka przykładaniec za płatność zbliżeniową ). I mam się jeszcze na facebooku chwalić, ile odznak zdobyłam ? To jakaś kpina !
No niestety. Ja jestem osobą jeszcze w niezbyt słusznym wieku (choć taki znowu młodzik to też już ze mnie nie jest), a i tak uważam to za głupotę...
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post