Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.12.2013, 15:27   #5
Halas19
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Halas19
 
Data rejestracji: 11.06.2012
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 107
Halas19 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Z tego co się orientuję wymiana lasera na inny model niż posiadany nie jest bardzo kłopotliwą sprawą, bo istnieje przecież programik (Lens Charger czy jakoś tak, z resztą nim zczytywałem dane z ROM'u - tak z ciekawości), który pomaga kalibrować nowy laser
Nie wiem czy kolega Coyotek doczytał dokładnie mój pierwszy post, ale posiadam już NA i dysk twardy Chciałbym jednak odświeżyć swoje znajomości z grami (z PSX'a), które wymagają gimnastyki jeżeli chodzi o alternatywne sposoby ich odpalania (np. PS2PSXe - który nie jest już rozwijany i nie oszukujmy się, nie odpala wszystkiego; bądź POPS, którego nie miałem okazji testować, ale wydaje mi się być uciążliwy w korzystaniu, i też nie uruchamia wszystkiego).
Mi zależy po prostu na wygodzie Tacka się wysuwa, ja pyk wkładam płytkę i gra leci Bez żadnego cudowania, kombinowania z podmienianiem w Hex'ie biosa i różnych innych dziwnych rzeczy
Mam też świadomość tego, że później (w okresie slimki już na pewno) wszystkie części były montowane i produkowane w chinach, tylko mam obawy co do tego czy można ufać takiemu produktowi. Czy na pewno jest na licencji Sony czy to "Mony PolyStation, Made In PRC"
Halas19 jest offline   Odpowiedz cytując ten post