Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.12.2013, 07:10   #4640
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dwa dni testów sony xperia m - mój s3 w serwisie (amoled sie wypalił), więc "testuję"

w skrócie:
- mały, lekki, zgrabny, dość dobrze leży w dłoni
- wykonanie - plastik, nie jakiś hajend, ale na razie się nie porysował
- wyświetlacz, jak dla mnie porażka ... kolory bezproblemowo, nie zakłamane, ale jakoś podczas przewijania "smuży" ... może przesadzam, ale w porównaniu nawet do xperii SP, to się cofnęli ... wiem telefon ma być budżetowy
- szybkość działania - tu BRAK ZASTRZEŻEŃ podobnie jak SP, działa płynnie, bez żadnych zwisów (jak w przypadku TW samsunga)
- 4.1.2 działa bez zastrzeżeń
- bateria na razie nie wypowiem się za dużo, ale z 2-3 dni powinna wytrzymać
- w gierki nie gram, bo i po co

na razie tyle, w razie pytań służę pomocą
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post