Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.12.2013, 13:32   #32
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Lucas21 Podgląd Wiadomości
No racja nic nie napisałem.
Mam audi a4 b7 z oryginalną Audi Navigation Plus auto z 2007 rok.
Mam wersje rns-e, b8 modele miały mmi tą nowszą już.
Mam starą wersję tych map sporej części dróg nie pokazuje. W sumie nie używam jej dużo, bo nie jest zbyt szczegółowa, ale mam czas, więc chciałbym sie pobawić i wgrać nowszą.
Ściągnąłem do tej navi oprogramowanie 2013 BK.
Moja nagrywarka to Optiarc DVD RW AD-7560Si chciałbym nagrać uaktulanienie map
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Skoro ściągnąłeś, to sorry.

Kup oryginał.
I tak bez szans na zrobienie działającej kopii -nie dość że laptopowa nagrywarka to bez wsparcia bitsetting-u -a tu konieczne ustawienie księgi na DVD-ROM ale na dobrym napędzie da radę zrobić -sam widziałem działające kopie tego softu
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post