Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.12.2013, 08:15   #4650
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
trochę z innego tematu ale o baterii z SGS2

i tak z 3lata temu miałem nawigacje Mio Moov 500 w której bateria trzymała 5sec.
postanowiłem się zabawić w małego elektronika i podmieniłem baterie z Samsunga Avil czy jakoś tak wszystko działało extra ale bateria się już tez zużyła na początku po swampie trzymała 4-5h. na nawigowaniu teraz 15min.

mam baterie s SGS2 i myślę nad kolejnym swampem ale ona ma 4piny...

+ i - są oznaczone ale teraz pytanie gdzie przylutować 3ci pin

-dsc03218.jpg
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post