Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.12.2013, 15:45   #25
Bartek^
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 04.01.2004
Posty: 91
Bartek^ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
O, to zdasz relację czy wszystko jest przetłumaczone i czy się nie wysypuje gdzieś (chociaż mam przewrotną nadzieję że jednak tak ;d sorry).
Ostatni boss pokonany. Grę ukończyłem, obejrzałem animację końcową, listę płac (bardzo ładny motyw z bohaterką), ocenę i mogę zaczynać przygodę od nowa. ;-)
Wszystko działa, ale zauważyłem kilka błędów:
- przy bodajże trzecim Psim Wojowniku artefakt, który ma naprowadzić na miejsce, w którym ów wojownik się znajduje uparcie wskazuje na... kupiecki stragan. Piesek oczywiście smacznie sobie śpi w bambusie w zupełnie innym miejscu, o czym się przekonałem oglądając longplaya na YT,
- w niektórych kwestiach chyba pojawił się problem (lub jest to celowy zabieg) z przenoszeniem wyrazów. Dotyczy to chyba zdań z myślnikiem (znak "-"). W załączeniu przesyłam jpega, który pokazuje ile wolnego miejsca zostało.

Obecnie przeszedłem główny wątek fabularny, ale pewnie za jakiś czas wrócę do wcześniejszego save'a aby skończyć zadania poboczne i odkryć jeszcze więcej sekretów. :-)

Jeszcze jedno. Na samym końcu w posłowiu pojawia się inna czcionka (ma polskie znaki). Zmiana celowa?
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Okami PL i OPL 0.9.2 (SMB)-las-agata.jpg  

Ostatnio zmieniany przez Bartek^ : 21.12.2013 o godz. 15:48
Bartek^ jest offline   Odpowiedz cytując ten post