Dyskusja: seria Uncharted
Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.12.2013, 17:45   #9
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
seria Uncharted

Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
A jednak nie naprawiło. Pokasowałem zbędne save'y, został tylko profilowy i ostatni. Ale po wczytaniu gry, wczytuje z przed kilku misji i od razu nadpisuje ten save aktualnym...

Myślałem, że to problem nie zapisywania lub wczytywania starszego. Dlatego zostawiłem jeden. Pomyślałem że to problem związany z backup managerem więc odpaliłem grę z płyty i problem dalej wstępuje.

Jakbym kupił tę grę to bym sobie chyba z żalu strzelił w łeb. Tyle łat i nadal tak fatalne, szkolne błędy krytyczne? I to taki deweloper? Co to ma być do k*y nędzy?!
Berion gre rozumiem pożyczyles bo jak nie to chyba musisz sobie wlepic punkta karnego , nie wiem no kurcze mi chodzilo normalnie savy tez chodzily jak trzeba
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.

Ostatnio zmieniany przez M@X : 25.12.2013 o godz. 18:06
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post