Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.12.2013, 22:42   #4663
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez jesi Podgląd Wiadomości
jou, bój się Boga Jak się nie da, jak się da

Ja jakoś nie miałem problemu, czy to na WP7, czy teraz na WP8. Hmm, jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że w WP7 dzwonek musiał być otagowany jako Ringtone. Może o to chodzi? W WP8 nawet tego nie sprawdzałem, bo przerzuciłem sobie te same dzwonki co miałem na poprzedniku.
No właśnie się NIE DA.

Wrzucenie mp3 do folderu ringtones nie powoduje jego pojawienia się na liście.

Upload przez windows phone app for desktop też nie.

Pomogło ściągnięcie aplikacji zrób dzwonek i utworzenie w niej dzwonka. Dzwonek pojawia się na liście w rubryce niestandardowe, da się ustawić, za to nie istnieje w żadnym folderze. Shit nie telefon.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post